Puodų rinkiniai
Puodų rinkinys – būtinas kiekvienoje virtuvėje
Kodėl turėtumėte įsigyti kokybišką puodų rinkinį?
Nėra virtuvės be puodų, o puodų rinkinys yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turite nusipirkti, jei išsikraustote iš savo tėvų namų, perkate naują namą su savo partneriu arba keliatės į visiškai naują vietą su visiškai nauja virtuve, kurioje jūsų senas puodų komplektas atrodytų... keistai. O ar žinote, kad dauguma žmonių per visą gyvenimą puodų komplektą perka tik du ar tris kartus? Kartais esame linkę dažniau pirkti automobilį! Štai kodėl puodų rinkinys yra investicija ir jei investuosite į kokybišką puodų rinkinį, jo funkcionalumu ir dizainu galėsite džiaugtis amžiams. Be to, piniginei geriau pirkti visą rinkinį, nei visus puodus atskirai, ir, jei nežinote, kokį puodų rinkinį pasirinkti perskaitykite visą mūsų apsipirkimo vadovą apie puodus čia.
Kas paprastai įtraukta į puodų rinkinį?
Puodų rinkiniai skiriasi įtrauktų elementų skaičiumi, todėl galite rinktis iš puodų rinkinių, kuriuos sudaro 3–7 elementai. Juos apima:
- puodas, aukštas puodas, naudojamas didelėms maisto porcijoms, sultiniui ir kt. virti.
- vienas ar du troškintuvai, žemesni, bet gana platūs puodai, dažnai tinkami naudoti orkaitėje
- puodas, žemas puodas ilga rankena
- universali keptuvė
- atitinkantys dangčiai
Į ką atsižvelgti perkant puodų rinkinį?
Kulinoje siūlome platų funkcinių puodų rinkinių asortimentą, pagamintą iš skirtingų medžiagų, pagamintų patikimų prekių ženklų, tokių kaip Fissler, Zwilling arba WMF ir sukurtų įvairiems interjero stiliams. Į ką atsižvelgti renkantis sau tinkamą puodų rinkinį?
- medžiagą, iš kurios gaminami puodai
- elementų skaičius, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai gaminate
- puodų dydis, palyginti su žmonių, kuriems įprastai gaminate maistą, skaičiumi
- medžiaga, iš kurios pagaminti dangčiai (ar tai stiklas, ar metalas)
- medžiaga, iš kurios pagamintos rankenos, ir ar puodai tinkami naudoti orkaitėje
- puodų dizainas ir jūsų interjero stilius
Kaip prižiūrėti puodus?
Ir jei investuojate pinigus į aukštos kokybės virtuvės reikmenis, taip pat turėtumėte tinkamai prižiūrėti puodus. Kaip prižiūrėti puodus?
- visada perskaitykite gamintojo instrukcijas prieš pirmą kartą naudodami ir įsitikinkite, kad nededate puodų į indaplovę, jei tai nerekomenduojama.
- nenaudokite metalinių virtuvės reikmenų, kurie gali subraižyti puodų paviršių, vietoj jų naudokite medinius ar silikoninius virtuvės reikmenis,
- nepalikite puodų ilgai mirkyti per naktį (ypač nerūdijančio plieno puodų)
- jei norite atsikratyti dėmių ant nerūdijančio plieno puodų paviršiaus, nuvalykite juos nerūdijančio plieno valymo priemone,
- venkite valyti keramika dengtus puodus plieno vata,
- išvalykite geležinius puodus iškart po naudojimo ir nenaudokite muilo, nes metalas yra akytas ir gali sugerti cheminių medžiagų skonį,
- venkite temperatūros šoko, nedėkite karštų puodų į šaltą vandenį ir pan.,
- nekepkite rūgštaus maisto (pvz., pomidorų) ketaus induose,
- Nedėkite dengtų puodų ir keptuvių vienas ant kito, nes gali subraižyti ir įskilti. Pakabinkite juos ant kabliukų arba padėkite ant šonų.