Maisto gaminimas lauke

12 items total

Maisto gaminimas lauke - kepimas ant grotelių, rūkymas ir skrudinimas

Ką reiškia maisto gaminimas lauke?

Ar jums atsibodo virtuvėje valgyti tuos pačius nuobodžius patiekalus? Ar mėgstate paįvairinti savo patiekalus įspūdžiais ir nuotykiais? Tada metas išbandyti savo maisto gaminimo įgūdžius lauke!

Nėra geresnio būdo gaminti maistą, nei vėjas plaukuose, saulė ant veido ir ore tvyrantis kepamos mėsos aromatas. Be to, būkime atviri, viskas skaniau, kai gaminama lauke.

Taigi griebkite prijuostė, užkurkite kepsninę ir pradėkite ruošti maistą, nesvarbu, ar esate patyręs maisto gaminimo lauke veteranas, ar naujokas. Petromax" Kulina" svetainėje pateikti lauko maisto ruošimo reikmenys yra geriausi šio nuotykio palydovai.

Maisto gaminimas lauke apima daugybę maisto gaminimo lauke metodų ir būdų. Štai keletas pagrindinių maisto gaminimo lauke tipų:

  • Kepimas ant grotelių: Barbekiu kepimas - tai lėtas maisto gaminimo būdas, kai maistas ilgai kepamas ant silpnos netiesioginės ugnies. Jis dažnai siejamas su rūkymu, o skoniui suteikti naudojama mediena arba medžio anglis. Barbekiu patiekalai gali būti šonkauliukai, kiauliena, krūtinėlė ir kt. Žr. mūsų pasiūlyme esančias kepsnines, kuriose rasite daugybę kepimo ant grotelių galimybių.

  • Rūkymas: Rūkymas - tai maisto gaminimas naudojant dūmus iš degančių medžio drožlių ar gabaliukų. Tai lėtas kepimo būdas, suteikiantis maistui unikalų dūmo skonį. Rūkyti galima naudojant rūkyklą, rūkyklą ar net kepsninę su rūkyklėle.

  • Maisto gaminimas prie laužo: Maisto ruošimas ant laužo - tai tradicinis būdas, kai maistas ruošiamas ant atviros ugnies. Galima kepti maistą ant iešmų, suvynioti daiktus į foliją ir kepti žarijose arba naudoti ketaus indus tiesiai ant ugnies. Čia rasite priedų, kurie padės gaminti maistą ant atviros ugnies, bus patrauklūs ir stilingi.

  • Kepimas olandiškoje orkaitėje: Olandiška orkaitė: maistas ruošiamas ant atviros ugnies arba anglių, naudojant sunkų ketaus puodą su dangčiu, vadinamą olandiška orkaite. Jis universalus ir tinka įvairiems patiekalams - nuo troškinių iki kepinių. Svetainėje Kulina rasite garsiųjų puodų, kuriuos sukūrė Petromax prekės ženklo.

  • Kepimo ant žarijų gaminimas: Kepant mėsą ant viryklės iešmo ir lėtai kepant ant atviros liepsnos ar karščio šaltinio. Sukamasis judesys padeda tolygiai iškepti mėsą ir ją savaime apkepti.

  • Maisto gaminimas lauko viryklėmis arba degikliais: Nešiojamosios lauko viryklės arba degikliai paprastai naudojami stovyklaujant ir gaminant maistą lauke. Šios viryklės kūrenamos propanu arba kitu kuru ir gali būti pritaikytos įvairiems maisto ruošimo būdams - nuo virimo ir kepimo iki troškinimo.

  • Pikniko ir nešiojamosios kepsninės: Nešiojamosios kepsninės yra skirtos iškyloms, iškyloms ir kitiems maisto ruošimo atvejams. Jos būna įvairių dydžių ir kuro rūšių, pavyzdžiui, medžio anglių, dujinės ir elektrinės.

  • Mediena kūrenamos krosnys: Malkomis kūrenamos krosnys - tai lauko statiniai, skirti picoms, duonai ir kitiems patiekalams kepti. Šiose krosnelėse kaip šilumos šaltinis naudojama mediena, todėl jose galima pasiekti aukštą temperatūrą ir greitai bei tolygiai iškepti maistą. Jei norite pasiimti kepsninę su savimi į paplūdimį ar prie ežero, susipažinkite su LotusGrill.

Kiekvienas maisto ruošimo lauke būdas suteikia unikalią patirtį ir skonio savybes, todėl galėsite išbandyti įvairius kulinarinius metodus ir kurti skanius patiekalus lauke.

Kokie yra maisto gaminimo lauke privalumai?

Maisto gaminimas lauke turi daug privalumų, įskaitant:

  • Maisto gaminimas ir valgymas lauke gali tapti džiugia ir įsimintina patirtimi, padėsiančia užmegzti ryšį su gamta ir puoselėti puikią gamtą.
  • Be to, gamindami maistą lauke galite naudoti daugiau maisto gaminimo būdų, pavyzdžiui, kepti ant grotelių, rūkyti ir gaminti maistą ant laužo, kurių negalėsite naudoti patalpoje.
  • Gamindami maistą lauke, galite turėti didesnę erdvę didesniems vakarėliams ar šeimos renginiams, todėl bus lengviau paruošti ir patiekti maistą visiems.
  • Naudojant lauko maisto gaminimo įrangą galima sutaupyti energijos, palyginti su vidaus orkaite ar virykle.